Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): I ateljen, signerad L. Jirlow, 17/25, litografi, bladmått ca 52x38 cm

635729

2019-04-18