Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÄST, Dalarna, 18/1900-tal, rödmålad med polykrom dekor, monogramsignerad OF (Olof Falk, 1885-1948), höjd ca 19 cm

Öron och fötter (de främre) med smärre avslag

635730

2019-04-24