Bror Marklund skulptur

Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BROR MARKLUND (1907-1977): Sittande pojke, monogramsignerad B.M.och daterad 1936, numrerad 2/3, gjutarmärkt Rosengren Limhamn, brons, höjd ca 60 cm, ca 50x34 cm

635757

2019-04-21