Fåtöljer
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal, möjligen Ire Möbler, stoppad stomme klädd i rött djuphäftat skinn, ben i förkromad metall, lösa ryggplymåer, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, kraftigt solblekta
635768
2019-04-19