Takabataké oljemålning

Takabataké oljemålning
Takabataké oljemålning
Takabataké oljemålning
Takabataké oljemålning
Takabataké oljemålning
Takabataké oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

T. TAKABATAKE (född 1905): Landskap, signerad Takabataké, olja på duk, daterad 1958 a tergo, Dokuritsu Bijutsu Kyokai, 52x45 cm

635783

2019-04-22