Edlef Ter Haar Romeny oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017), "Två klot", signerad och daterad Romeny -65, olja på duk, ca 57x98 cm

Kuntoraportti

635787

Päivämäärä:

2019-04-18