Edlef Ter Haar Romeny oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017), "Två klot", signerad och daterad Romeny -65, olja på duk, ca 57x98 cm
Kuntoraportti
635787
Päivämäärä:
2019-04-18