Schatull Japan
2019-04-22
635789
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHATULL, Japan, 1900-talets andra hälft, bemålad i svart, beslag i mässing, höjd ca 62, 68x40 cm
Slitage, sprickor