Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
DAN NYGÅRD (född 1943), "men vi vänjer oss, varje dag litet mer", signerad och daterad Dan Nygård 88, blandteknik, ca 200x34 cm
635798
2019-04-18