Väggspegel CA Carlsson

Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson
Väggspegel CA Carlsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, signerad CA Carlsson Gnesta 1923, gustaviansk stil, förgylld, fasettslipat glas, ca 76x38 cm

Skada vid dekoren på överdel

635799

2019-04-19