Kartell kontorsstol "Maui"

Kartell kontorsstol
Kartell kontorsstol
Kartell kontorsstol
Kartell kontorsstol
Kartell kontorsstol
Kartell kontorsstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KONTORSSTOL, "Maui", Vico Magistretti för Kartell, 2000-tal, formgjuten plast på centralfot i stål, hjultrissor, höj och sänkbar, stämplad

Kuntoraportti

635801

Päivämäärä:

2019-04-24