Kartell kontorsstol "Maui"
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KONTORSSTOL, "Maui", Vico Magistretti för Kartell, 2000-tal, formgjuten plast på centralfot i stål, hjultrissor, höj och sänkbar, stämplad
Kuntoraportti
635801
Päivämäärä:
2019-04-24