Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Landskapsvy, signerad och daterad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 32x41 cm
Mindre färgbortfall
635809
2019-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här