Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Fragment av Mona Lisa, signerad M.Qvarsebo och daterad 2/6, färgserigrafi på duk, ca 89x79 cm
Smärre repor
635815
2019-04-18