Michael Qvarsebo

Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo
Michael Qvarsebo

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Fragment av Mona Lisa, signerad M.Qvarsebo och daterad 2/6, färgserigrafi på duk, ca 89x79 cm

Smärre repor

635815

2019-04-18