Vas Barbini Italien

Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien
Vas Barbini Italien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BARBINI, "Scavo", vas, Italien, 1960-tal, invälad dekor mot lila fond, signerad Barbini, höjd 13 cm

635836

2019-04-21