Sängbord gustaviansk stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, furu, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, låda samt spegeldörr med bakomliggande fyra lådor, skivan med gallertråg, beslag i mässing, bemålade i ljusgrått, höjd ca 83, 37x34 cm, nycklar (2) medföljer
Slitage, renoverade, kompletterade, omarbetade
635870
2019-04-22