Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 17/1800-tal, ek med mässingsbeslag, övre delen med skrivklaff med bakomliggande fack- och lådinredning, nedre delen med 5 lådor, höjd ca 106, 92x49 cm

Nyckel finns

Slitage, sprickor

635876

2019-04-19