Aldo Londi vaser

Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser
Aldo Londi vaser

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALDO LONDI, 5 dlr, vaser, Bitossi, Italien, 1960-tal, chamotterat stengods, blågrön glasyr, höjd ca 17-30 cm

Bruksslitage

635878

2019-04-20