Christian Due akvarell

Christian  Due akvarell
Christian  Due akvarell
Christian  Due akvarell
Christian  Due akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN DUE (1925-2004): Bebyggelse, signerad och daterad Chr Due -52, akvarell, ca 30x44 cm

635880

2019-04-19