Aldo Londi figuriner vaser

Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser
Aldo Londi figuriner vaser

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALDO LONDI, 9 dlr, figuriner, Bitossi, Italien, 1960-tal, chamotterat stengods, blågrön glasyr, längd ca 15-30 cm

Bruksslitage.

635881

2019-04-20