Piedestaler 1900-tal

Piedestaler 1900-tal
Piedestaler 1900-tal
Piedestaler 1900-tal
Piedestaler 1900-tal
Piedestaler 1900-tal
Piedestaler 1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER/POSTAMENT, 1 par, trä, 1900-talets andra hälft, marmorerade i gråblått, höjd ca 83, 26x26 cm

Smärre slitage

635882

2019-04-22