Soffbord Josef Frank modellnummer 2139
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, ben och sarg i valnöt, brännmärkt Josef Frank, höjd ca 50, diameter ca 120 cm
Skiva med repor, fuktfläck
Sarg med skada
635883
2019-04-19