Pottskåp Karl Johanstil

Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil
Pottskåp Karl Johanstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, furu, 1900-talets början, Karl Johanstil, låda samt spegeldörr, beslag i mässing, grå bemålning, höjd ca 105, 42x30 cm

Slitage, renoverat, kompletterat, omarbetat

635888

2019-04-22