Harry Wichmann oljemålningar
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARRY WICHMANN (1916-1993): (2) Hamnkvarter, daterade Wichman, olja på pannå, ca 22,5x24 cm vardera
Kuntoraportti
635891
Päivämäärä:
2019-04-19