Aldo Londi skålar lockurna

Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna
Aldo Londi skålar lockurna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALDO LONDI, skålar, 2 st samt lockurna, Bitossi, Italien, 1960-tal, chamotterat stengods, senapsgul, ockra samt blågrön glasyr med förgylld dekor, höjd 10-20 cm

635894

2019-04-20