Hilding Eriksson Taserud matgrupp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 10 dlr, björk, gustaviansk stil, snidad dekor, bestående av runt matbord med 3 st iläggsskivor, 6 stolar, medföljer formsydd underduk i filt, Signerad H. Ersn, Taserud 1960, bord H ca 75 cm, Diam ca 110, skivor 3 x 50 cm

Mindre bruksslitage

635911

2019-04-19