Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, fanerat i mahogny, vikbart stålunderrede, fotavslutningar med gummi, skyltmärkt Hugo Troed, Bjärnum, ca 56, 112x54 cm
Bordsskiva med mindre ytskada
635919
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här