Soffbord Hugo Troed Bjärnum

Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum
Soffbord Hugo Troed Bjärnum

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, fanerat i mahogny, vikbart stålunderrede, fotavslutningar med gummi, skyltmärkt Hugo Troed, Bjärnum, ca 56, 112x54 cm

Bordsskiva med mindre ytskada

635919

2019-04-19