Ljuskrona rokokostil 1900-tal

Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal
Ljuskrona rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokokstil, för 5 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 67, diameter 47 cm

635922

2019-04-19