Björn Wessman oljemålning
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949): Förslag till ny horisont IIX, signerad och daterad Wessman 1990, olja på papper, bladmått ca 34x63,5 cm
Etikett atergo från Galleri Leger
"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador
635926
2019-05-05