Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Förslag till ny horisont IIX, signerad och daterad Wessman 1990, olja på papper, bladmått ca 34x63,5 cm

Etikett atergo från Galleri Leger

"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador

635926

2019-05-05