Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELASTOLIN FIGURER, 1930-50-tal, ca 21 dlr, betående av: indianer, indianer till häst, indiantält, lägereldar, kanot mm

Smärre slitage, mindre skador

635941

2019-04-18