Omega samt Atlantic herrarmbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, ANTLANTIC, armbandsur, stål/gulddoublé, manuella, plexiglas, omegans boettnr. 2143 6, diameter 30 resp 33 mm
Atlantic går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
635944
2019-04-18