Omega samt Atlantic herrarmbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, ANTLANTIC, armbandsur, stål/gulddoublé, manuella, plexiglas, omegans boettnr. 2143 6, diameter 30 resp 33 mm

Atlantic går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

635944

2019-04-18