Mido damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MIDO, damur, 18 k vitguld, 1920/30-tal, art deco, manuell, plexiglas, boettnr. 71760, boett besatt med rosenstenar, diameter

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

635950

2019-04-18