Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 3 st, 1900-talets mitt, ben i bok, klädda i blå och grön tyg, sitthöjd ca 38-42 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, hål i tyget

635951

2019-04-20