Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 3 st, 1900-talets mitt, ben i bok, klädda i blå och grön tyg, sitthöjd ca 38-42 cm
Slitage, märken, repor, fläckar, hål i tyget
635951
2019-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här