Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOBAKSBURK, 17/1800-tal, kalksten, höjd ca 18, 16x12 cm
Lock med lagning och nagg, fot med skada, smärre nagg
635952
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här