Kryddskrin 1700-tal

Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal
Kryddskrin 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRYDDSKRIN, med skjutlock, 1700-tal, tenn, höjd ca 8, 13,5x9 cm

Brukslitage

635956

2019-04-19