Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
KRUS, med hänkel, 1700-tal, Bartmankrus, stengods, saltglaserat, med dekor i relief av skäggig mansfigur, höjd ca 21 cm
Smärre nagg och skador
635961
2019-04-19