Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med klaffar, s.k. Pembroke table, England, 1900-talets senare del, fanerat i mahogny, lådor i sargen, höjd 70, 160x45, utfälld bredd 80 cm
635964
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här