Tillbaka till katalog
Omega Seamaster herrarmbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
OMEGA, armbandsur, Seamster, guld på stål, 1960-tal, manuell, plexiglas, fixoflexarmband i gulddoublé, diameter 34 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
635986
Datum:
2019-04-19