Tillbaka till katalog

Tidena armbandsur i 18 k guld

Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld
Tidena armbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

TIDÉNA, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 477644, fixoflexarmband i gulddoublé, diameter 26 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

635995

Datum:

2019-04-19