Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
LÄKARLAMPA, Tyskland, 1900-talets första hälft, kromad samt vitlackerad metall, ståendes på trepassfot på hjul, justerbar höjd, ca 163 cm
Slitage
636011
2019-04-19