Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

LÄKARLAMPA, Tyskland, 1900-talets första hälft, kromad samt vitlackerad metall, ståendes på trepassfot på hjul, justerbar höjd, ca 163 cm

Slitage

636011

2019-04-19