Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

1 600 EUR

Utropspris

1 200 EUR

EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Fifi", signerad i trycket samt daterad Paris 1928, etsning, 17x12 cm

636018

2019-05-20