Vadim Markin oljemålning

Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning
Vadim Markin oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VADIM MARKIN (född 1960): "Stilleben Rosor", signerad, olja på duk, bildyta ca 91x84 cm

636019

2019-04-19