Klubbat för:
880 EUR
Utropspris
1 000 EUR
EDUARD WIIRALT (1898-1954) "Claude", signerad, daterad 1936, träsnitt, epr. d´artiste, 16,3x12,2 cm
636023
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här