Eduard Wiiralt

Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt

Klubbat för:

880 EUR

Utropspris

1 000 EUR

EDUARD WIIRALT (1898-1954) "Claude", signerad, daterad 1936, träsnitt, epr. d´artiste, 16,3x12,2 cm

636023

2019-05-20