Hatthylla 1900-talets första hälft
2019-04-19
636031
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HATTHYLLA, 1900-talets första hälft, vitmetall, 11 krokar, längd ca 122 cm
Brukslitage