K-G Nilsson etsning

K-G Nilsson etsning
K-G Nilsson etsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Partitur I", signerad och numrerad 12/60 samt daterad 1985, färgetsning, ca 29,5x49 cm

636039

2019-04-20