Soffa England

Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England
Soffa England

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, tvåsits, klädd med oxblodsfärgat skinn, lösa sittplymåer, djuphäftad rygg, längd 160, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

636049

2019-04-20