Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Göte Nässjö Möbler, 1970-tal, klädsel i svart läder, tiltbar, stålunderrede i träimitation, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, märken, repor
636053
2019-04-20