Snurrfåtöljer i svart läder

Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder
Snurrfåtöljer i svart läder

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Göte Nässjö Möbler, 1970-tal, klädsel i svart läder, tiltbar, stålunderrede i träimitation, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, repor

636053

2019-04-20