Däckstolar Jutlandia

Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia
Däckstolar Jutlandia

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DÄCKSTOLAR, 4 st, samtida, betsat teak, brickmärkt ´´Jutlandia´´, fällbara, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor

636056

2019-04-20