Gunnar Johnsson

Gunnar Johnsson
Gunnar Johnsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Abstrakt komposition, signerad G. Johnsson, 144/275, färglitografi, ca 59x54 cm

Ej examinerad ur ramen

636057

2019-04-20