Vägglampor AJH 1900-tal

Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AJH, vägglampor, 1 par, 1950/60-tal, mässing, svartlackerade skärmar, längd ca 40 cm
Skador: Bruksslitage

Zustandsbeschreibung

636059

2019-04-19