Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AJH, vägglampor, 1 par, 1950/60-tal, mässing, svartlackerade skärmar, längd ca 40 cm
Skador: Bruksslitage
Zustandsbeschreibung
636059
2019-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner