Soffa Villa Pauli

Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli
Soffa Villa Pauli

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, mahogny, på hjultrissor i mässing, grön plyschklädsel, längd ca 150, sitthöjd 45 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Klädsel med fläckar

636061

2019-04-22